nusikaltimas ir bausmeKviečiame į Socionomų forumo diskusiją: „Prostitucija Lietuvoje: ką baudžiame?“

KADA: gegužės 17 d. (antradienį), 17.30 - 19.00.
KUR: Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorija (Universiteto g. 9/1, Vilnius).

Diskusijos metu  pristatysime naują monografiją  „Prostitucijos šešėlyje: sekso pirkėjai“. Tai bene pirmasis bandymas sistemingai, tyrėjos akimis pažiūrėti į visiškai nenagrinėtą sekso pirkėjo psichologinį portretą, palyginti jį su įsigalėjusiu vyriško dominavimo supratimu. Kadangi monografijos autorė betarpiškai bendravo su pačiais sekso pirkėjais, darbe gausu atvirų, pribloškiančių citatų, leidžiančių geriau suprasti vieno iš pagrindinių prostitucijos pasaulio variklių – sekso pirkėjų – mąstymą ir laikyseną.

Renginio svečiai: monografijos autorė Milita Žičkutė-Lindžienė ir Lietuvos Carito programos vadovė Kristina Mišinienė.

Skelbimas

Renginio prieiga Facebook paskyroje