stressed out studentsEgzaminų sesija neretam studentui sukelia streso ir įtampos. Norint su ja susitvarkyti ir neprarasti produktyvumo, ne visada pakanka saulės už lango ir arbatos puodelio, todėl Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras (PKMC) kviečia studentus dalyvauti seminaruose, skirtuose įgyti įgūdžiams, padėsiantiems efektyviai susitvarkyti su įtampa, kylančia sesijos metu.

Kviečiame registruotis į vieną, du ar visus tris užsiėmimus. Užsiėmimai nemokami!

P. s. Dėl didelio susidomėjimo organizavome antrąjį paskaitų ciklą, kuriam kviečiame registruotis čia.

Gegužės 23 d. (I paskaitų ciklas)
Gegužės 26 d. (II paskaitų ciklas)
„Ramus kaip belgas. Ar tai įmanoma sesijos metu?“
Užsiėmimo metu sužinosite, kaip turėtų atrodyti jūsų dienotvarkė, kad ji padėtų palaikyti produktyvumą ir užkirstų kelią perdegimui; išmoksite relaksacijos metodų, kurie padės, kai bus sunku atsipalaiduoti.

Gegužės 30 d. (I paskaitų ciklas)
Birželio 2 d. (II paskaitų ciklas)
„Ramus protas – rami širdis“
Seminaras skirtas geriau suprasti, kaip mūsų mąstymas veikia streso reakcijas, ir išmėginti mąstymo korekcijos metodus. Taip pat susipažinsite su Dėmesingo įsisąmoninimo („Mindfulness“) technikomis, skirtomis stresui mažinti.

Birželio 6 d. (I paskaitų ciklas)
Birželio 9 d. (II paskaitų ciklas)
„Kaip suspėti pasiruošti egzaminui, kuris buvo vakar?“
Šio seminaro metu sužinosite, kaip kovoti su atidėliojimu ir kaip psichologijos žinios gali padėti efektyviau įsiminti informaciją ruošiantis egzaminams.

Seminarus veda PKMC konsultantė sveikatos psichologė Ieva Vasionytė.

Laikas: visi seminarai vyks tuo pačiu laiku, 17.00 – 19.00 val.
Vieta: Saulėtekis, Fizikos fakultetas, 401 aud.

Prašome registruotis iki gegužės 19 dienos. Dalyvių skaičius ribotas.

Skelbimas

Renginio prieiga Facebook paskyroje

Daugiau informacijos:
Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras
VU Filosofijos fakulteto 116 kab. (Universiteto g. 9/, Vilnius)

tel.: 852687254
el. paštas: