Hans de WitteRugsėjo 15-16 dienomis VU Filosofijos fakultete viešės Leuveno universiteto psichologijos profesorius, vienas žymiausių darbo ir organizacinės psichologijos tyrėjų Europoje – prof. Hans de Witte. Mokslininkas paskaitose pasidalins savo patirtimi nesaugumo dėl darbo ir darbo psichologijos tyrimų tematika bei pristatys naujausių tyrimų tendencijas.

Maloniai kviečiame dalyvauti šiose mokslininko paskaitose:

• Rugsėjo 15 d. 11 val. 201 aud. vyks paskaita „What does unemployment tell us about the experience of work? Comparing the psychological impact of work versus unemployment“.
  • Rugsėjo 16 d. 9 val. 201 aud. vyks seminaras „Looking at the past and future of job insecurity research – with special interest in some recent controversies“.

Norinčius dalyvauti, kviečiame REGISTRUOTIS.

Iki susitikimo paskaitose!

Renginio prieiga Fakulteto Facebook paskyroje