Atskland VU 0426 1a2018 m. balandžio 26 d. 13 val. maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto doc. dr. Donato Brandišausko ir dr. Deimanto Valančiūno viešose paskaitose, kurių metu mokslininkai pristatys savo akademinės veiklos rezultatus ir mokslinių tyrimų kryptis..

Doc. dr. Donato Brandišausko paskaitos tema – „Sibiro antropologinių tyrimų apžvalga: nuo sėkmės ontologijos iki žemėvaldos teisių“.

Dr. Deimanto Valančiūno paskaitos tema – „Apie kelius (routes) ir šaknis (roots): mobilumas, diaspora ir tapatybė komerciniame Indijos kine“.

Renginys vyks Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institute, A. Binderio auditorijoje (Universiteto g. 5).

2018 m. balandžio 26 d. 13.00 val. maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto doc. dr. Donato Brandišausko ir dr. Deimanto Valančiūno viešose paskaitose.

Doc. dr. Donato Brandišausko paskaitos tema „Sibiro antropologinių tyrimų apžvalga: nuo sėkmės ontologijos iki žemėvaldos teisių“

Renginys vyks Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institute, A. Binderio auditorijoje.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE