VU socialinis darbas2018 m. rugsėjo 25 d. 18 val. kviečiame į Socionomų forumą, skirtą socialinio darbuotojo dienai paminėti – „Socialinis darbas: naujos temos, nauji metodai, nauji žemynai“.

Forumas vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 209 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius). Trukmė – 2 val.
Skelbimas.

Forumo metu bus nagrinėjamos šios temos:
Visuomenės kaita ir mokslo raida: įsipareigojimai ir galimybės socialiniam darbui
Mūsų atsakomybė dėl socialinio darbo plėtros besivystančiose šalyse
Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedros vykdomi inovacijų tyrimai

Dalyvauja:
Justina Kaluinaitė, NNVBO Platforma
Ugnė Kumparskaitė, NNVBO Platforma
Dr. Eglė Šumskienė, VU Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedros docentė
Dokt. Miroslavas Seniutis, VU Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ Socialinis centras „Betanija“
Dokt. Ieva Adomaitytė – Subačienė, VU Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra

Forumą organizuoja Vilniaus universiteto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra kartu su Nacionaline nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma.

Kontaktinis asmuo: doc. dr. Eglė Šumskienė, , +370 5 266 7609