vaiko taupymas ateiciai2018 m. gruodžio 13 d. (ketvirtadienį) 17 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 a. (Universiteto g. 9, Vilnius) vyks Socionomų Forumo susitikimas tema „Valstybės investicija į vaikus: pokyčių trajektorija“.

Programa:

Liutauras Vičkačka, SADM Ministro patarėjas: Vaiko gerovės reformų iššūkiai

Romas Lazutka, Vilniaus universiteto profesorius: Vaiko priežiūros išmokos iš Sodros? Kas per nesąmonė!

Audronė Vareikytė,  Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėja socialiniais klausimais: Ar matom pažangą teikiant socialines paslaugas šeimos ir vaikams savivaldybėse?

Skelbimas.

Diskusiją moderuoja: dr. Jekaterina Navickė, Filosofijos fakulteto Socialinės politikos katedros lektorė

Socionomų klubas, inicijuotas VU Socialinio darbo katedros, subūrė socialinio darbo ir socialinės politikos dėstytojus, mokslininkus, institucijų atstovus ir socialinius darbuotojus-praktikus  svarstyti aktualias socialinio darbo ir socialinės politikos problemas bei ieškoti sprendimų. Taip jis tapo Socionomų Forumu – vieta ir galimybe tolesnėms iniciatyvoms.

Kontaktinis asmuo: doc. dr. Lijana Gvaldaitė, , 85 266 7609