profNorkus zaproszenieA6aLenkijos leidykla „Księgarnia Akademicka“ (Krokuva) išleido VU Filosofijos ir sociologijos instituto prof. habil. dr. Zenono Norkaus monografijos „Nepasiskelbusioji imperija. Lietuvos Didžioji Kunigaikštija lyginamosios istorinės imperijų sociologijos požiūriu“ (Aidai, 2009) vertimą į lenkų kalbą „Nie tytuł czyni imperium... Wielkie Księstwo Litewskie w perspektywie porównawczej socjologii historycznej imperiów“ (į lenkų kalbą išvertė Katarzyna Korzeniewska).

2019 m. birželio 13 d. leidykla drauge su Krokuvos politinės minties centru (Ośrodek Myśli Politycznej) ir Krokuvos regioninių debatų centru (Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie) rengia knygos pristatymą.
Diskusijoje dalyvauja autorius ir Krokuvos Jogailos universiteto profesoriai Lidia Korczak ir Andrzej Nowak.

Į renginį kviečiami visi Vilniaus universiteto bendruomenės nariai, kuriems tuo metu pasitaikytų viešėti Krokuvoje.
Renginio pradžia: 18 val. Vieta: Gospoda Kokoszka, ul. św. Anny 4/1 (Krokuvos senamiestyje).