saulius geniusas 61736439 Lietuvos fenomenologų asociacija ir Vilniaus universiteto Filosofijos institutas kviečia į metinę mokslinę konferenciją „Phenomenology and Interdisciplinary Research“. Konferencija vyks 2019 m. gruodžio 13 d., penktadienį, 9 val., 201 aud., VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9).

Jau keletą metų Lietuvos fenomenologų asociacija kartu su Vilniaus universiteto Filosofijos institutu rengia kasmetinę konferenciją, kurioje pristato ir diskutuoja šiuolaikinės fenomenologinių tyrinėjimų temas. Šias metais nuspręsta išplėsti diskusijų erdvę ir konferencija yra rengiama su užsienio kolegomis iš Honkongo, JAV, Latvijos, Estijos ir kt.
Konferencija vyks anglų kalba. Įėjimas laisvas.

Konferencijos programa

Kontaktinis asmuo: