mokymaiSėkmingai praėjo birželio 27-28 dienomis vykę „Training for School Teachers on Integrating Experience into Teacher Education“ pedagogų mokymai. Jų metu užsienio partneriai iš Utrecht ir Dublin City universitetų, pristatė, kaip jų šalyse yra rengiami mokytojai, dalinosi tyrimais grįsta patirtimi apie mokytojų vaidmenį pedagogų rengimo studijose, kartu su Lietuvos mokytojais diskutavo apie švietimą ir mokytojo vaidmenį Lietuvoje.

Pirmąją mokymų dieną sveikinimo žodį sakė studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, UMI direktorė dr. Sandra Kairė, projekto vadovas Albertas Lakštauskas.

Antrąją dieną susirinkusius svečius pasveikino dekanas prof. dr. Arūnas Poviliūnas. Studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas pristatė universiteto pedagogų ugdymo koncepciją.

Mokymuose dalyvavo 40 mokytojų, kurie kartu su Vilniaus universiteto dėstytojais bei studentais, rudens ir pavasario semestrų metu, dalinsis vertinga pedagoginės veiklos patirtimi: parengs integruotų seminarų vedimo planą ir metodinę medžiagą, ves seminarus.

Mokymai buvo vykdomi įgyvendinant projekto „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“ veiklas.