krimi konfPo ketverių metų pertraukos, 2023 m. kovo 31 d. vyks nacionalinė mokslinė praktinė kriminologų konferencija „Baudimo labirintuose: poreikiai, paieškos, sprendimai“.

Konferenciją organizuoja Lietuvos kriminologų asociacija kartu su Filosofijos fakultetu.

Ilgai lauktas renginys sulaukė per 150 dalyvių dėmesio. Konferencijoje pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus 25 mokslo, studijų ir praktikos atstovai.

Pasak Lietuvos kriminologų asociacijos vadovės dr. Aušros Pocienės, klausimas apie bausmes nėra lengvas, bet jį reikia kelti čia ir dabar, nes humanizmo idealus akcentuojanti visuomenė turi sau atsakyti, ar ir kiek skausmo seikėjimas yra pateisinamas.

Nacionalinės konferencijos temų įvairovę galite pamatyti ČIA.

Konferencija vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto patalpose (Šv. Jono g. 4 ir Universiteto g. 9).