books gb98e676e5 19202023 m. balandžio 4-5 dienomis vyko doktorantūros studentų mokymai kartu su prof. dr. Liudvika Leišyte.

Mokymų pagrindu vedami seminarai buvo skirti tobulinti doktorantūros studentų tyrinėjimo įgūdžius, susijusius su publikavimu tarptautiniu mastu akademinėje aplinkoje. Mokymu metu buvo diskutuojama, kas lemia sėkmingą akademinę karjerą ir kokį vaidmenį leidyba užima kuriant akademinę karjerą. Seminarai apjungė kritinius klausimus, su kuriais tyrėjas susiduria kurdamas tyrimo idėją, ją rašydamas, pateikdamas straipsnį peržiūros procesui tarptautiniuose žurnaluose. Taip pat buvo pateikti konkretūs mokslinės praktikos pavyzdžiai, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinių žurnalų publikacijoms. Mokymų metu dalyviai turėjo progą parengti savo asmeninę publikavimo strategiją.

Mokymų diskusijų temas galite rasite ČIA.