Audience people sitting rear at the business seminar on the screen in Conference Hall.2023 m. balandžio 12 d. (trečiadienį) 13:00 val. kviečiame visus į Sociologijos ir socialinio darbo instituto doktorantų seminarą. Seminaras vyks 201 aud.

Socialinės politikos katedros doktorantė Ulijona Kaklauskaitė skaitys pranešimą „Klimato teisingumas darnaus vystymosi kontekste: sisteminė literatūros apžvalga“. Komentuos doktorantė Laura Daukšaitė.

Sociologijos katedros doktorantė Rima Žilinskaitė skaitys pranešimą „Prosumpcija ir piliečių mokslas“. Komentuos lektorė Agnė Girkontaitė.

Kontaktinis asmuo:
Jūratė Rapalavičiūtė