2023 Kvietimas JaunųjųKriminologųKonferencija

Ar domitės nusikaltimais, deviacijomis, baudžiamojo teisingumo sistema ar socialine kontrole? Ar atlikote šiomis temomis tyrimų? Tuomet maloniai kviečiame dalyvauti 3–joje mokslinėje jaunųjų kriminologų konferencijoje! Konferencija vyks 2023 m. gegužės 26 d. nuo 9:00 iki 12:00 Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9, Vilnius). Renginio tikslas – kartu susipažinti su įvairiomis kriminologinių tyrimų kryptimis, skatinti mokslines diskusijas, puoselėti ryšius tarp disciplinų.

Kas dalyvaus? Kriminologijos ir kitų disciplinų bakalaurantai bei magistrantai.

Ką bus pristatoma? Kursinių, baigiamųjų darbų rezultatai, atliekami moksliniai tyrimai, kiti darbai kriminologinėmis temomis – apie nusikaltimus, socialines deviacijas, baudžiamojo teisingumo institucijas, teisėsaugos veiklą, socialines normas ir socialinę kontrolę.

Su konferencijos programa galite susipažinti čia - Konferencijos programa

Turite klausimų? Į juos visus atsakys:

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto Kriminologijos katedra.