vu kiemasDžiaugiamės galėdami pakviesti Jus švęsti Taikomosios (Specialiosios) psichologijos laboratorijos 50-ties metų jubiliejų. Įsteigta 1973 metais, Laboratorija tęsia veiklą iki šiol ir vykdo tyrimus įvairiose taikomosios psichologijos srityse: atlieka senėjimo tyrimus, analizuoja patikėjimo melaginga informacija psichologinius mechanizmus, vykdo psichologinio vertinimo priemonių adaptaciją ir kita. Kviečiame Jus į renginį, skirtą Taikomosios (Specialiosios) laboratorijos 50-mečiui – pirmą kartą organizuojamą Sidabrinės visuomenės forumą.

Renginys vyks:
Data: 2023 m. gruodžio 15 d., 15:00 val. Vieta: VU Filosofijos fakultetas, 201 auditorija.
Forumas bus transliuojamas MS Teams platformoje, nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams. Renginyje galima dalyvauti gyvai arba nuotoliu.

Prašome užsiregistruoti iki 2023 m. gruodžio 8 d.: https://forms.office.com/e/MVCZLVMR6s

Mes džiaugiamės galėdami su Jumis švęsti jubiliejų. 50 metų - tai ne tik skaičius, tai istorija, kurią rašėme kartu su Jumis.

Forumo programą rasite čia

Pagarbiai
Taikomosios (Specialiosios) psichologijos komanda,
Vilniaus universitetas, Filosofijos fakultetas, Psichologijos institutas