fsf.logo2007.mazas

SVAJOJI APIE PSICHOLOGIJĄ IR JOS STUDIJAS
VILNIAUS UNIVERSITETE?
NORĖTUM LABIAU PAŽINTI SAVE IR KITUS?
NORĖTUM IŠMOKTI VALDYTI STRESĄ?

Tuomet kviečiame Tave į PSICHOLOGIJOS MOKYKLĄ

• Mokykla skirta 10 – 12 kl. mokiniams.
  • Užsiėmimus ves Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Bendrosios psichologijos bei Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedrų dėstytojai bei doktorantai ir magistrantai.
  • Jų metu galėsite pažinti save ir kitus, išmokti valdyti stresą, pritaikyti psichologijos žinias mokantis, laikant egzaminus ir planuojant savo karjerą.
  • Užsiėmimai prasidės spalio mėnesį, vyks šeštadieniais, 8 kartus per metus.

Po kiekvieno seminaro bus išduodami PTMC pažymėjimai apie išklausytą kursą, o sėkmingai baigusiems Psichologijos mokyklą bus išduodami VU Filosofijos fakulteto pažymėjimai. Vieno seminaro kaina 60 lt. Mokant už metų studijas Psichologijos mokykloje (8 seminarai) kaina 400 Lt.

Aptarti su draugais ir kartu registruotis kviečiame iki spalio 10d. el. paštu , tel.8 5 268 72 54.