Natolin campusEuropos koledžas Natoline (Lenkija) pradėjo atranką 2014/15 akademiniams mokslo metams. Studentai iš Lietuvos turi galimybę gauti stipendiją. Paraiškų pateikimo terminas iki  2014 m sausio 15 d. Įkurtas 1949 m. Briugėje (Belgija) ir 1992 m. Natoline (Varšuva - Lenkija) Europos koledžas yra vienas seniausių ir prestižiškiausių Europos Sąjungos magistrantūros studijų institucijų.

Kandidatai, kurie yra Lietuvos piliečiai, ketinantys kreiptis dėl stipendijos, turi parodyti susidomėjimą Europos kaimynystės politika. Ši stipendija padengs mokslo išlaidas, apgyvendinimą, maitinimą bei kelionės išlaidas. Norėdami daugiau sužinoti apie šią stipendiją, prašome spausti čia.

Istorijos studentai taip pat gali kreiptis dėl specialiosios istorijos stipendijos, kurią skiria koledžo Europos civilizacijos  skyrius.

Norėdami daugiau sužinoti apie šią stipendiją, prašome spausti čia.

Suinteresuoti absolventai kviečiami teikti paraiškas. Įprastai kandidatai turi pateikti magistro kvalifikacinio laipsnio arba kitą aukštojo mokslo baigimo diplomą.

Daugiau informacijos dėl akademinės pasiūlos bei atrankos proceso galite rasti tinklalapyje: www.coleurope.eu. Pridedama papildoma medžiaga:

Kilus klausimams, potencialūs kandidatai gali kreiptis tiesiogiai į Europos koledžo administraciją el paštu .