2022 m. vasario 3 d. vyko knygų pristatymas-diskusija, kurios metu autorius profesorius kun. Romualdas Dulskis aptarė dvi savo knygas – „Konfucijus ir Kristus. Konfucianistinė žmogaus pašaukimo vizija krikščioniškam kontekstui“ (2018) ir „Evangelija pagal Konfucijų. Konfucianistinis išminties kelias ir jo svarba krikščionybei“ (2021). Diskusijoje dalyvavo dr. Vytis Silius (Sun Yat-sen universitetas, Kinija).

Diskusijos moderatorius – Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesorius dr. Audrius Beinorius.

Renginio vaizdo įrašai

Daugiau apie renginį rasite čia.