Atitikties mokslinių tyrimų etikai vertinimas

atitikties foto3Siekiant užtikrinti Filosofijos fakulteto atstovaujamų mokslo krypčių tyrimų atitiktį mokslinių tyrimų etikai, yra sudaryti atitikties mokslinių tyrimų etikai komitetai (toliau – AMTE) (žr. žemiau).

Fakulteto tyrėjams, kurių planuojamuose atlikti moksliniuose tyrimuose tyrimo dalyviai yra žmonės ir/ar gyvūnai, rekomenduojama iki tyrimo pradžios kreiptis į atitinkamą komitetą dėl atitikties mokslinių tyrimų etikai įvertinimo. Paraiškas gali teikti ir kitų VU padalinių tyrėjai, jei jų tyrimai apima Filosofijos fakulteto atstovaujamų mokslų kryptis.