Filosofija

P cover 008

Filosofijos studijos Vilniaus universitete prilygsta kruopščiam intelektualinio žemėlapio kūrimui. Tai ne tik reiškia, kad po keturių studijų metų nepaklysi minties istorijoje ar filosofiniuose debatuose. Tai pirmiausia reiškia, kad studijuodamas įgysi tokiam darbui reikalingų asmeninių gebėjimų. Atsakingumas, kruopštumas ir tikslumas, koncepcijų rekonstravimo, analizės ir vertinimo įgūdžiai pravers visur – studijose, darbe ir apskritai gyvenime. Be to, studijų metų suteikiama pakankamai daug laisvės pačiam rinktis savo kelią: studijų programa turi gana platų spektrą alternatyvių kursų, individualus planas įgalina rinktis studijų dalykus iš kitų programų.

Ši laisvė yra būtinas pagrindas tolimesnei akademinei kelionei, leidžiantis tikėtis sėkmės ne vien Lietuvoje, bet ir prestižiniuose užsienio universitetuose. – Vilius Bartninkas, Kembridžo universiteto doktorantas, Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete baigęs bakalauro pakopos filosofijos studijas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos