Sociologija

P cover 028

Sociologija tiria žmonių socialinį elgesį ir visuomenę, nagrinėja, kokią įtaką žmonių elgesiui turi socialinė aplinka ir kaip jie savo kasdiene veikla tą socialinę aplinką kuria. Šios studijos padės suprasti šiuolaikinę visuomenę: kaip keičiasi žmonių santykiai atsiradus Facebook‘ui, kaip kuriami skandalai ir kaip jais naudojasi interesų grupės, kaip formuojasi visuomenės gyvenimą keičiantys socialiniai judėjimai ir pan. Lavindama kritinį mąstymą, sociologija išmoko atsakyti į tokius ir panašius klausimus.

„Šiandienos VU Filosofijos fakultetas yra išsaugojęs savo vieną didžiausių privalumų – platų akiratį. Jis išugdė daugybę mokslininkų, kurie gilina žinias ir atlieka tyrimus specializuotose srityse. Tai reiškia, kad studijos paremtos ne tik teorine medžiaga ar užsienio mokslininkų darbais, bet ir tyrimų, atliktų Lietuvoje, patirtimi. Neabejotina ir tai, kad šiandienos sociologijos studentai įgyja gerokai daugiau praktinių įgūdžių reikalingų tolesnėje profesinėje veikloje. Universitetas ir jo žmonės gali duoti labai daug, tereikia norėti tai paimti ir sugebėti priimti.“ – Dr. Mindaugas Degutis, VU Filosofijos fakulteto sociologijos programos absolventas, visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų kompanijos įkūrėjas bei vadovas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos