Studentams

015 str

Integracijos savaitė

Vilniaus universiteto pirmakursių integracijos savaitė #studenAUK vyksta rugsėjo pirmąją savaitę. Jos metu pirmakursiai turi galimybę susipažinti su VU bendruomene, studijų ypatybėmis, sužinoti apie vidinį gyvenimą, universitete veikiančias organizacijas, laisvalaikio ir sporto klubus, biblioteką, susitikti su Vilniaus universiteto Studentų atstovybe, taip pat gali dalyvauti VU muziejaus rengiamose ekskursijose po istorinius universiteto centrinius rūmus.

Kuratorių programa

Geriausias būdas sužinoti yra patirti ir geriausiai žinias perduoda būtent tie, kurie jas įgyja patirdami. Kasmet Vilniaus universiteto Studentų atstovybės padaliniai atrenka daugiau nei 200 kuratorių – vyresniųjų kursų studentų, jau patyrusių, ką reiškia studijuoti universitete, besirūpinančių ir padedančių pirmakursiams.

Nauji universiteto studentai gali kreiptis į kuratorius pačiais įvairiausiais klausimais, pradedant viešojo transporto sistemos ypatumais ir baigiant egzaminų įvertinimo tvarka. Visą pirmąjį studijų semestrą kuratoriai palaiko ryšį su pirmakursiais ir rūpinasi, kad perėjimas iš mokyklinio gyvenimo į universitetinį būtų kuo lengvesnis ir malonesnis. Tad drąsiai kreipkitės į savo kuratorius, kurių kontaktus galite rasti Vilniaus universiteto Studentų atstovybės padalinio Jūsų fakultete tinklalapyje.

Kilus klausimams dėl studijų ar susidūrę su problemomis pirmakursiai kaip ir visi studentai taip pat gali kreiptis į VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrių.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos