Organizacinė psichologija

P cover 061

Studijų programos tikslas – parengti aukštos kvalifikacijos organizacinės psichologijos srities specialistus, besivadovaujančius giliomis žiniomis apie organizacinę, darbo ir personalo psichologiją. Studijos įgalina vadovautis profesinės etikos principais ir vertybėmis, gebėti vystyti mokslinius ir taikomuosius tyrimus, taikyti pažangius empirinių duomenų statistinės analizės metodus. Išmokstama dirbti tarpdisciplininėse profesionalų komandose, teikti personalo vertinimo ir ugdymo, veiklos valdymo, organizacijų kompleksinių tyrimų ir vystymo bei kitas profesines paslaugas.

Programa parengta taip, kad atitiktų visas kompetencijas, nurodytas EuroPsy darbo ir organizacijų psichologo kompetencijų apraše. Dalykus dėsto nuolat savo kvalifikaciją keliantys dėstytojai. Studijas praturtina į skirtingas paskaitas dalytis savo patirtimi kviečiami organizacinės psichologijos alumnai.

Programos metu įgytos taikomo pobūdžio žinios realizuojamos atliekant keturių mėnesių profesinę praktiką į pirmąjį Geidžiamiausių Lietuvos darbdavių dvidešimtuką patenkančiose organizacijose ar konsultacinėse kompanijose. Magistro darbų temų spektras, sudarant sąlygas studentams analizuoti ne tik jau klasika tapusius fenomenus, tokius kaip organizacinis įsipareigojimas ar lyderystės stilius bet ir itin modernius veiksnius, tokius kaip mobilių programėlių taikymo žmogiškųjų išteklių valdyme efektyvumas, leidžia užtikrinti didesnį studentų įsitraukimą ir šiuolaikiniam pasauliui aktualių žinių įgijimą.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Nanotechnologijos ir medžiagotyra
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos