Socialinė politika

P cover 043

Socialinė politika šiuolaikinėje visuomenėje tapo pagrindine viešosios politikos sritimi. Dėl viešųjų finansų, užimtumo, sveikatos apsaugos, socialinės atskirties, pensijų, studijų ir kitų socialinės politikos dalykų vyksta karšti politiniai debatai. Socialinės gerovės sritys negali būti išmaningai plėtojamos ir valdomos neturint specialių kompetencijų, kurių ugdymui ir yra skirta Socialinės politikos studijų programa.

„Socialinės politikos studijos tinka tiems, kuriems rūpi efektyviai veikianti socialinės gerovės sistema – žmonių gerbūvio ir socialinio teisingumo užtikrinimas švietimo, migracijos, užimtumo, sveikatos ir socialinės apsaugos srityse. Studijų metu įgijau reikiamų teorinių ir praktinių žinių, padedančių ne tik kritiškai analizuoti kylančias socialines problemas, bet ir rasti efektyvius būdus šioms problemoms spręsti. Kaip papildomus šių studijų privalumus įvardinčiau tiesioginį ir artimą santykį su dėstytojais, kurie yra vieni geriausių savo srities ekspertų šalyje ir darbą mažose grupėse, siekiant formuoti reikiamus įgūdžius būsimam darbui įvairiose politikos institucijose, nevyriausybinėse organizacijose.“ – Liutauras Vičkačka, pirmos Socialinės politikos laidos (2016 m.) bakalauras.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Nanotechnologijos ir medžiagotyra
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos