Socialinė politika

P cover 043

Socialinė politika yra šerdis Gerovės valstybės. Jos idėją puoselėja Lietuvos Respublikos Prezidentas ir palaiko visuomenė. Visuomenės gerovės temoms vis didesnę reikšmę teikia ir tarptautinės organizacijos, pirmiausia, Europos Sąjunga bei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija. Kūrybiškai formuoti  modernios visuomenės gerovę reikalingos ne tik politikos mokslų, ekonomikos, teisės žinios, bet ir specialios  socialinės politikos kompetencijos. Vilniaus universitetas yra vienintelė vieta Lietuvoje, kur jas galima įgyti studijuojant Socialinės politikos programoje.

„Socialinės politikos studijos tinka tiems, kuriems rūpi efektyviai veikianti socialinės gerovės sistema – žmonių gerbūvio ir socialinio teisingumo užtikrinimas švietimo, migracijos, užimtumo, sveikatos ir socialinės apsaugos srityse. Studijų metu įgijau reikiamų teorinių ir praktinių žinių, padedančių ne tik kritiškai analizuoti kylančias socialines problemas, bet ir rasti efektyvius būdus šioms problemoms spręsti. Kaip papildomus šių studijų privalumus įvardinčiau tiesioginį ir artimą santykį su dėstytojais, kurie yra vieni geriausių savo srities ekspertų šalyje ir darbą mažose grupėse, siekiant formuoti reikiamus įgūdžius būsimam darbui įvairiose politikos institucijose, nevyriausybinėse organizacijose.“ – Liutauras Vičkačka, pirmos Socialinės politikos laidos (2016 m.) bakalauras.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Nanotechnologijos ir medžiagotyra
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos