Aktualu

Mieli Studentai, šiuo metu, t.y., laikinojo karantino laikotarpiu:

 • vykdome studijas NUOTOLINIU būdu. Jūsų dalyvavimas studijų procese yra svarbus ir būtinas;
 • prašome visų aktyviai bendradarbiauti su dėstytojais, sekti tvarkaraštyje numatytas veiklas, jeigu su dėstytoju (-a) nesutarėte kitaip;
 • tikrinkite savo VU el. paštą, nes dėstytojai siunčia informaciją. Darbas vyksta, pirmiausia, per VU VMA ir Teams. Gali būti naudojamos ir kitos el. platformos, kurias sutarėte kartu su dėstytojais;
 • labai prašome vengti kontaktų, saugoti save ir aplinkinius.

Baigiamojo laikotarpio informaciją rasite paspaudę šią nuorodą.

Pagalba:

 • kiekvienas kursas turi kontaktinį asmenį. Jeigu kyla klausimų rašykite jai/jam, kalbėkitės, klauskite;
 • kontaktiniai asmenys turi drąsiai komunikuoti su dėstytojais, studentų atstovybe, studentų atstovais studijų programų komitetuose, fakulteto administracija;
 • Bendrintame dokumente DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI STUDENTŲ KLAUSIMAI tiesiogiai ir drąsiai užduokite Jums kylančius klausimus dėl nuotolinių studijų, į kuriuos atsakysime ten pat bei vieni su kitais pasidalysime patirtimi.
 • Prisijungimas prie MS Teams grupės

Patarimai: 

 • jei savo namų kompiuteryje naudojate Windows Vista ar senesnę Windows versiją, kuri nepalaiko MS Teams programos, jums reikėtų MS Teams naudoti interneto naršyklėje. Instrukciją kaip tai padaryti Prisijungimas prie MS Teams grupės.

 • Daugiau specialios informacijos studentams karantino laikotarpiu taip pat rasite specialioje VU tinklapio skiltyje.

Naudokitės dėl pandemijos pratęstu MAXQDA programos bandomuoju laikotarpiu, kuris dabar yra ne 2, o 4 savaitės.

Situacija:

 • Informuojame, kad atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė pratęsti nuotolinio darbo terminą dar 2 savaitėms iki gegužės 31 d. su galimybe šį laikotarpį pratęsti.

 • Siekiant tinkamai bei kuo efektyviau pratęsti ir užbaigti pavasario semestrą, VU Senate nuspręsta visas studijų veiklas universitete iki šio semestro pabaigos vykdyti nuotoliniu būdu.

2019 / 2020 m. m. rudens semestro tvarkaraščiai

Paskelbti 2019 / 2020 m. m. pavasario semestro tvarkaraščiai (meniu juostoje viršutiniame dešiniajame kampe pasirinkite 2019 / 2020 Pavasaris).

2019/2020 m.m. pavasario semestras trunka nuo vasario 4 d. iki birželio 30 d. Šio pavasario semestro paskaitos prasideda vasario 4 d., tai yra pirmoji pavasario semestro savaitė (studijų kalendorių galite rasti čia).

2019 / 2020 m. m. BUS dalykų egzaminai

2019/2020 m.m. rudens semestro egzaminai vykdomi 2020 m. sausio 9 ir 16 dienomis.

2019/2020 m.m. rudens semestro egzaminų perlaikymai vykdomi 2020 m. vasario 6 ir 13 dienomis.

Registracija į BUS, PD ir LD 

Antrasis registracijos į pasirenkamuosius (PD, LD) ir BUS dalykus pavasario (einamajam) semestrui bus vykdoma nuo vasario 4 d. 10:00 val. iki vasario 18 d. 23:59 val.

Primename, kad remiantis Fakulteto tarybos 2017 m. gegužės 31 d. nutarimu (protokolo Nr. 7), nustatyta minimali dalykui vykti reikalinga studentų kvota: pirmos pakopos studijose – 10, antros pakopos studijose – 5. Pasibaigus PD pasirinkimo laikotarpiui minimalių kvotų nesurinkę dalykai bus atšaukiami.

Informacija apie galutinius atsiskaitymus

• Rudens semestras trunka nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. sausio 26 d.
Galutiniai atsiskaitymai organizuojami baigus kursą. Kursas laikomas baigtu išdėsčius studijų dalyko (modulio) apraše numatytą valandų skaičių ir studentams atlikus visas studijų dalyko (modulio) apraše numatytas užduotis.
Studentų kursų egzaminų tvarkaraščiai sudaromi kiekvienam kursui atskirai, suderinus su dėstytojais ir tvirtinami Studijų skyriuje. Semestrą baigiame (visi rudens semestro atsiskaitymai turi būti baigti) 2020 m. sausio 26 d. 

Rekomenduojama galutinių atsiskaitymo data yra sausio mėn., tačiau atsiskaitymus galima organzuoti ir kitu semestro metu, kai yra baigtas dalyko kursas.

Galutinis atsiskaitymas gali būti vykdomas dviem datomis:
     - artėjant galutinių atsiskaitymų laikotarpiui, susiduriame su studentų prašymais dėl išankstinių (ar kitų nei numatyta visai grupei) atsiskaitymo datų. Norime informuoti, kad individualiai tokia galimybė studentams nėra numatyta.

Pagal dabar Fakultete galiojančią tvarką, dėstytojui sutinkant, egzaminas/įskaita gali būti vykdomas dviem skirtingomis datomis. Tuo būdu, studentams yra siūloma rinktis vieną iš dviejų su dėstytoju sutartų ir egzaminų tvarkaraštyje nurodytų datą.
     - Norint egzaminą/įskaitą organizuoti dviem datomis, studentai, pritarus dėstytojams (pritarimas patvirtinamas dėstytojo parašu egzaminų tvarkaraštyje), numatomas datas įtraukia į egzaminų tvarkaraštį, kurį pateikia Studijų skyriui. Tokiu atveju, kai egzaminas vykdomas dviem datomis, vienas studentas gali dalyvauti atsiskaityme tik vieną iš dviejų numatytų datų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, jog galutinis atsiskaitymas turėtų būti vykdomas tik visiškai pabaigus kursą.

Norintiems pasikonsultuoti

• Visada padės FSF Studijų skyrius, esantis Filosofijos fakulteto 1 aukšte 108 kab. Patikrinkite studentų priėmimo valandas.

• Akademinis konsultavimas

VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

 Sėkmingo semestro!

 

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos