Aktualu

Gerbiami studentai,

Kaip savo laiške Universiteto bendruomenei teigia VU Rektorius: „didėjant COVID-19 užsikrėtimų skaičiui Lietuvoje ir atsižvelgiant į mūsų mokslininkų rekomendacijas, Vilniaus universitete veikiančios koronaviruso prevencijai skirtos darbo grupės sprendimu ir Senato nutarimu visos studijų veiklos Vilniaus universitete iki rudens semestro pabaigos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Galime pasidžiaugti, kad turėjome galimybę beveik du mėnesius bendrauti tiesiogiai, stiprinti mūsų fakulteto akademinę bendruomenę ir tikimės, kad gera inercija išliks.'

Aktualią informaciją apie ŽIEMOS BAIGIAMŲJŲ DARBŲ GYNIMUS rasite čia.

Kaip vykdysime studijas 2021 m. pavasario semestre?

Reaguodamas į epidemiologinę situaciją šalyje ir siekdamas užtikrinti viruso plitimo prevenciją mūsų universitete, š.m. gruodžio 15 d. Senatas nusprendė, kad visos studijų veiklos Vilniaus universitete pavasario semestro metu bus vykdomos nuotoliniu arba mišriu būdu. Atsižvelgiant į šį sprendimą, Filosofijos fakulteto dekanato posėdyje buvo nuspręsta, kad pavasario semestro studijos Filosofijos fakultete iki Velykų atostogų (vasario 4 d. – kovo 29 d.) bus vykdomos nuotoliniu būdu. Kovo mėn. pirmoje pusėje spręsime, ar yra galimybių grįžti į auditorijas ir vykdyti studijas mišriuoju būdu nedidelėse grupėse po Velykų atostogų (nuo balandžio 6 d.).

Primename, kad FSF taryba yra patvirtinusi Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto studijų veiklų virtualioje erdvėje tvarkos aprašą, kuriuo kviečiame vadovautis. Be to, FSF interneto svetainės skiltyje RUDENS SEMESTRO STUDIJOS rasite aktualią informaciją.


2020 / 2021 m. m. rudens semestro tvarkaraščiai

Jau paskelbti 2020/2021 m. m. pavasario semestro preliminarūs tvarkaraščiai (meniu juostoje viršutiniame dešiniajame kampe pasirinkite 2020 / 2021 Pavasaris).

Kviečiame juos atidžiai peržiūrėti ir kilus klausimų iki 2021 m. sausio 4 d. kreiptis į tvarkaraščių koordinatores:

Vida Leilionienė: ; (8 5) 266 7606 - Psichologijos institutas, Filosofijos institutas, Sociologijos ir socialinio darbo institutas.

Rita Novikienė: ; (8 5) 239 8795 - Ugdymo mokslų institutas, Azijos ir transkultūrinių studijų institutas.

Po 2021 m. sausio 4 d. tvarkaraščiai nebebus koreguojami.


Norintiems pasikonsultuoti

• Visada padės FSF Studijų skyrius, esantis Filosofijos fakulteto 1 aukšte 108 kab. Patikrinkite studentų priėmimo valandas.

• Akademinis konsultavimas

VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

 Sėkmingo semestro!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos