Aktualu

Gerbiami studentai,

Pavasario semestro studijų veikloms besibaigiant, džiaugiamės, kad galime susitikti fakultete ir dėkojame už bendrystę bei budrumą! Suprantame ypatingą pandemijos situaciją, todėl susitelkimas, akademinė bendrystė ir konstruktyvus bei saugus bendravimas leidžia studijų veiklas vykdyti kontaktiniu būdu, tęskime tai ir pavasario semestre.

Esame didelė bendruomenė, todėl yra svarbu veikti pagal sutartas bendras gaires. Studijų lauke yra daug veikėjų: dėstytojai, studentai, administracija/tvarkaraščiai/technika, LR Vyriausybės, Operacijų vadovo, VU sprendimai, kt. ir tai tikrai nėra paprasta. Klausimų daug, visus juos sprendžiame kartu, nuolat atnaujiname informaciją apie tai FSF svetainės skiltyje Pavasario semestro studijos.

Taip pat primename ir kitas universitete netoleruojamas elgesio formas bei tikimės pagarbaus akademinio bendravimo!


2022 / 2023 m. m. rudens semestro tvarkaraščiai

Jau yra paskelbti preliminarūs 2022/2023 m. m. rudens semestro tvarkaraščiai

(meniu juostoje viršutiniame dešiniajame kampe pasirinkite 2022/2023 Ruduo, rodyklėmis pasirinkite rugsėjo mėn.)

Kviečiame peržiūrėti numatytus Jūsų užsiėmimų laikus ir kilus klausimų/radus netikslumų iki 2022 m. birželio 30 d. maloniai prašome kreiptis į Studijų skyriaus tvarkaraščių koordinatorius:

Žygimantas Poškus (); (8 5) 219 3017 – Filosofijos institutas, Psichologijos institutas, Sociologijos ir socialinio darbo institutas

Rita Novikienė (); (8 5) 239 8795 – Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Ugdymo mokslų institutas.

Prašome visų peržiūrėti tvarkaraščius laiku, kadangi visi iš anksto planuojamės savo darbus ir veiklas. Norint keisti tvarkaraštį dėl tam tikrų priežasčių po 2022 m. birželio 30 d., keitimo iniciatoriaus kviesime suderinti keitimą su visomis interesų grupėmis bei Studijų prodekane.


2021 / 2022 m. m. pavasario semestro tvarkaraščiai

2021/2022 m. m. pavasario semestro tvarkaraščiai

(meniu juostoje viršutiniame dešiniajame kampe pasirinkite 2021 / 2022 Pavasaris)


Norintiems pasikonsultuoti

• Visada padės FSF Studijų skyrius, esantis Filosofijos fakulteto 1 aukšte 108 kab. Patikrinkite studentų priėmimo valandas.

• Akademinis konsultavimas

VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

 Sėkmingo semestro!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos