Aktualu

Gerbiami studentai,

Tikimės, kad vasarą praleidote smagiai, sveikai ir prasmingai! O dabar labai laukiame susitikimų su jumis studijų veiklose! Suprantame ypatingą pandemijos situaciją, todėl prašome susitelkimo, akademinės bendrystės ir konstruktyvaus bei saugaus bendravimo.

Esame didelė bendruomenė, todėl yra svarbu veikti pagal sutartas bendras gaires. Studijų lauke yra daug veikėjų: dėstytojai, studentai, administracija/tvarkaraščiai/technika, LR Vyriausybės, Operacijų vadovo, VU sprendimai, kt. ir tai tikrai nėra paprasta. Klausimų daug, visus juos sprendžiame kartu, nuolat atnaujiname informaciją apie tai FSF svetainės skiltyje Rudens semestro studijos.

Primename, kad kontaktinėse studijų veiklose auditorijose:

  • galima dalyvauti tik su Galimybių pasu. Vertinti kitų analogiškų dokumentų galimybės neturime, nes mūsų fakultete studijuoja apie 2500 studentų;
  • yra svarbu dėvėti kaukes bei dalyvauti veiklose tik neturint peršalimo ar ligos požymių.

Galimybių pasas įgyjamas individualiai. Jeigu neturite – kviečiame jį įsigyti, saugome save, savo artimuosius ir kolegas. Neturintiems galimybių paso bus vykdomos hibridinės studijų veiklų transliacijos. Dėstytojų mes prašome užtikrinti garsą, kiek įmanoma, ir vaizdą, be galimybės įsitraukti į diskusiją, nes suprantame, kaip sudėtinga, o neretai ir neįmanoma, dėstytojui vienu metu dėstyti gyvai ir nuotolinei auditorijai. Studentai be GP turi įvertinti ir suprasti šiuos nepatogumus.

  • Naujausiu Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu, nepasiskiepiję nuo COVID-19 ligos ar ja nepersirgę aukštųjų mokyklų studentai, norėdami dalyvauti kontaktiniuose mokymo užsiėmimuose, galės testuotis kas 7–10 dienų, t. y. nebūtinai kas 48 valandas, kaip iki šiol. Toks palengvinimas galios iki spalio 15 d. Šis profilaktinis testavimasis jau turintiems pirmąją vakciną studentams iki spalio 15 d. nemokamas. Svarbu pažymėti, kad atlikus nemokamą tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą Galimybių pasas formuojamas nebus. Studentai turės atsisiųsti tyrimo pažymą iš sveikatos portalo www.esveikata.lt ir ją pateikti vietoj Galimybių paso Universitete.
  • Šis profilaktinis testavimasis jau turintiems pirmąją vakciną studentams iki spalio 15 d. nemokamas.
  • Nuo spalio 16 d. Galimybių pasas įgyjamas – turint neigiamą mokamo SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba mokamo antigeno testo rezultatą – abu galioja 48 val. nuo ėminio paėmimo momento.

 

Galimybių paso tikrinimas vyks prie įėjimo į fakultetą. Kviečiame šiek tiek anksčiau atvykti į studijų veiklas. Prašome visų atsakingo veikimo - turime kalbėtis ir rasti sprendimus kartu bei gerbti fakulteto sutarimus.

Taip pat naujiems studijų metams prasidedant, primename ir kitas universitete netoleruojamas elgesio formas bei tikimės pagarbaus akademinio bendravimo!

Informaciją apie pirmosios studijų veiklos – paskaitos/seminaro formą (gyvai auditorijoje ar nuotolinę) gausite iš dėstytojo arba kurso kontaktinio asmens. Primename, kad turite nuolat tikrinti VU el. paštą bei studijų dalykų informaciją Virtualioje mokymosi aplinkoje (VMA). Patikslintos kitų studijų veiklų formos tvarkaraštyje bus skelbiamos nuo rugsėjo 15 d.


2021 / 2022 m. m. rudens semestro tvarkaraščiai

Jau paskelbti 2021/2022 m. m. rudens semestro preliminarūs tvarkaraščiai (meniu juostoje viršutiniame dešiniajame kampe pasirinkite 2021 / 2022 Ruduo).

Kviečiame juos atidžiai peržiūrėti ir kilus klausimų iki 2021 m. birželio 15 d. kreiptis į tvarkaraščių koordinatores:

Vida Leilionienė: ; (8 5) 266 7608 - Psichologijos institutas, Filosofijos institutas, Sociologijos ir socialinio darbo institutas.

Rita Novikienė: ; (8 5) 239 8795 - Ugdymo mokslų institutas, Azijos ir transkultūrinių studijų institutas.

Po 2021 m. birželio 30 d. tvarkaraščiai nebebus koreguojami.


Norintiems pasikonsultuoti

• Visada padės FSF Studijų skyrius, esantis Filosofijos fakulteto 1 aukšte 108 kab. Patikrinkite studentų priėmimo valandas.

• Akademinis konsultavimas

VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

 Sėkmingo semestro!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos