Aktualu

Gerbiami studentai,

Kaip savo laiške Universiteto bendruomenei teigia VU Rektorius: „didėjant COVID-19 užsikrėtimų skaičiui Lietuvoje ir atsižvelgiant į mūsų mokslininkų rekomendacijas, Vilniaus universitete veikiančios koronaviruso prevencijai skirtos darbo grupės sprendimu ir Senato nutarimu visos studijų veiklos Vilniaus universitete iki rudens semestro pabaigos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Galime pasidžiaugti, kad turėjome galimybę beveik du mėnesius bendrauti tiesiogiai, stiprinti mūsų fakulteto akademinę bendruomenę ir tikimės, kad gera inercija išliks.

Primename, kad FSF taryba yra patvirtinusi Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto studijų veiklų virtualioje erdvėje tvarkos aprašą, kuriuo kviečiame vadovautis. Be to, FSF interneto svetainės skiltyje RUDENS SEMESTRO STUDIJOS rasite aktualią informaciją.

Aktualią informaciją apie ŽIEMOS BAIGIAMŲJŲ DARBŲ GYNIMUS rasite čia.


Norintiems pasikonsultuoti

• Visada padės FSF Studijų skyrius, esantis Filosofijos fakulteto 1 aukšte 108 kab. Patikrinkite studentų priėmimo valandas.

• Akademinis konsultavimas

VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

 Sėkmingo semestro!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos