Mokymų paslaugos

008 str

Mokymasis visą gyvenimą – mokymosi veikla, vykstanti bet kuriame amžiaus tarpsnyje siekiant tobulinti asmeninės, pilietinės, socialinės ir profesinės srities kompetencijas.

Turintiems aukštąjį išsilavinimą ir siekiantiems kelti ar keisti turimą kvalifikaciją, gilinti ir plėsti profesinį ir (ar) bendrąjį išsilavinimą, Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas siūlo tikslines mokymo(si) programas – kvalifikacijos kėlimo kursus, seminarus, mokymus psichologijos, pedagogikos ir socialinio darbo srityse.

Asmenims, išklausiusiems mokymosi programas ar studijų dalykus, išduodamas nustatytos formos pažymėjimas.

Siūlomos mokymų paslaugos:


PSICHOLOGIJOS MOKYMAI

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centras 
Universiteto g. 9/1, 116 kab., 01513 Vilnius, tel. (8 5) 268 72 54, el. paštasPEDAGOGŲ KOMPETENCIJŲ TOBULINIMO PROGRAMOS

Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros centras, Universiteto g. 9, 419 kab., tel. (8 5) 268 70 99, el. p. 


RYTŲ KALBŲ MOKYKLA

Rytų kalbų mokykla veikia nuo 2002 metų. Joje visi norintys gali mokytis įvairių Azijos ir Artimųjų bei Vidurio Rytų kalbų pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupėse. Mokome arabų, farsi, hindi, japonų, kinų, korėjiečių, tibetiečių, turkų kalbų ir sanskrito. Mokykloje dėsto ir pratybas veda Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto dėstytojai.

Daugiau informacijos

%MCEPASTEBIN%
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos