Neorganinės chemijos ir medicinos ryšys

Kviečiame gamtos mokslų mokytojus dalyvauti kompetencijų tobulinimo programoje „NEORGANINĖS CHEMIJOS IR MEDICINOS RYŠYS“, kuri vyks 2024 m. sausio 2-5 d.

Mokytojams bus sudaryta galimybė gilinti medicininės neorganinės chemijos žinias, susipažinti su cheminių ryšių prigimtimi ir jų svarba biocheminėse reakcijose, panagrinėti cheminių reakcijų žmogaus organizme greitį.

Detalesnę informaciją rasite prisegtuke.

Užsiėmimai vyks VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos institute, Naugarduko g. 24, Vilnius.

Mokymų kaina – 60 eur. Sąskaitos-faktūros bus siunčiamos po pirmo užsiėmimo.

Dalyviams, įvykdžiusiems programą, išduodamas kompetencijų tobulinimo pažymėjimas.

Registracija į seminarą: