Socialinės politikos konferencija - VU Filosofijos fakultetas

Covid-19 pandemija ir lėtinės socialinės politikos ligos, laimėjimai bei receptai

Stitched PanoramaŠ. m. spalio mėn. 22 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyks Socialinės politikos konferencija „COVID 19 pandemija ir lėtinės socialinės politikos ligos, laimėjimai bei receptai“.

Konferencija skirta aptarti, kaip Covid-19 pandemijos iššaukti socialinio ir ekonominio gyvenimo pokyčiai paveikė gyventojų padėtį, kaip reagavo socialinė politika, kokios priemonės buvo taikytos bei kokie yra ilgalaikiai Lietuvos socialinės politikos iššūkiai ir galimybės.

Socialinių problemų ir socialinės politikos aptarimas dalyvaujant tos srities tyrėjams bei politikos praktikams reikšmingas vystant socialinės politikos tyrimus ir didinant pačios praktinės veiklos reikšmę visuomenės raidai bei darniam jos funkcionavimui.

Šios konferencijos tikslas – nacionaliniu mastu konsoliduoti akademinės ir praktinės socialinės politikos bendruomenę ir įkurti kasmetinį socialinės politikos aptarimo forumą.

Kviečiame dalyvauti aukštųjų mokyklų bei tyrimo institutų mokslininkus, politikus, socialinės politikos praktikus, dirbančius valstybinėse įstaigose ir nevyriausybinėse organizacijose. Konferencijos darbinė kalba – lietuvių.

Konferencijos vieta: Vilniaus Universiteto Senato Salė (Universiteto g. 3, Vilnius) ir nuotoliniu būdu.

Renginys bus transliuojamas fakulteto Youtube paskyroje. Norint dalyvauti renginyje gyvai privaloma turėti galimybių pasą ar ES skaitmeninį COVID-19 sertifikatą.

Konferencijos organizatoriai: VU Filosofijos fakulteto Socialinės politikos katedra.

El. paštas pasiteiravimui: 

 

Konferencijos įžanginį žodį tars:

photo NS divan copy

Nicolas Schmit, ES Užimtumo ir socialinių teisių komisaras. Kuruojamos sritys: Europos socialinių teisių ramsčio ir Socialinės ekonomikos veiksmų planai, Europos socialinis fondas +, socialinių partnerių dialogas, sąžiningas darbo užmokestis ir darbo sąlygos ES bei kt.

2021 01 11 monika navickiene 433x433 copy

Monika Navickienė, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė

Irena Segalovičienė

Irena Segalovičienė, LR Prezidento vyriausioji patarėja

mindaugas linge

Mindaugas Lingė, LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas

Prorektorius Valdas Jaskūnas 144x200

Valdas Jaskūnas, VU Studijų prorektorius

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos