Pradžia: 2023-02-27 17:00
Pabaiga: 2023-02-27 18:30

LinaGP psl2023 m. vasario 27 d., 17:00-18:30 kviečiame į viešą paskaitą “Grupė man buvo lyg saugus uostas”: tėvystės programos “Švyturys” tyrimas ir taikymas Lietuvoje. Paskaitą skaitys podoktorantūros stažuotoja dr. Lina Gervinskaitė-Paulaitienė.

Paskaitoje bus pristatomas Lietuvoje atliktas mentalizacija grįstos tėvystės programos “Švyturys” veiksmingumo mokslinis tyrimas, apžvelgiami turimi tyrimo rezultatai, o taip pat aptariami esminiai programos principai ir jos taikymo Lietuvoje patirtis.

Daugiau apie programą ir tyrimą galite skaityti čia.

Paskaita vyks 2023 m. vasario 27 d., 17:00-18:30, Vilniaus universitete, Filosofijos fakultete, 302 aud. Paskaita nemokama.

Prie paskaitos galite prisijungti ir nuotoliniu būdu, paspaudę žemiau esančią nuorodą:

Spustelėkite čia norėdami prisijungti prie susitikimo

Susitikimo ID: 398 970 879 89
Slaptasis kodas: hBpXEN

Paskaita yra projekto „Mentalizacija grįstos tėvystės programos veiksmingumo Lietuvoje tyrimas” dalis. Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-23-0152) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT). Podoktorantūros stažuotoja dr. Lina Gervinskaitė-Paulaitienė, vadovė prof. dr. Rasa Barkauskienė.