Aut A.Dobryninas2021 m.  gegužės 27 d. privalu pažymėti kalendoriuje! Tądien, minint Lietuvos kriminologų dieną,  įvyks pirmoji Jaunųjų kriminologų konferencija „Jaunieji kriminologai ir jų atradimai“. Tikimasi, kad renginys taps tęstine tradicija, įgalinančia jaunuosius (ir ne tik) kriminologus dalytis mintimis bei patirtimis.

Norite pateikti į Lietuvos kriminologijos istoriją? Temų santraukų (iki 250 žodžių, apimančių pavadinimą ir pagrindinę idėją) ir kontaktinės informacijos (pranešėjo(-ų) pavardė(-ės), vardas(-ai), universitetas ir studijų programa (studijuojama arba baigta), institucija ir pareigos, jeigu dirbate bei el. p. ir tel. nr.). laukiame iki gegužės 7 d. el. paštu

Konferenciją organizuoja VU Filosofijos fakulteto Kriminologijos katedra. Planuojama konferencijos pradžia – 13 val. Išsamesnę informaciją apie Jaunųjų kriminologų konferenciją ir kitus Lietuvos kriminologų dienos renginius, organizuojamus kartu su Lietuvos kriminologų asociacija, pateiksime artimiausiu metu.