FSF įvykiai

613628 566162 1287x836Straipsnio autorius: Mindaugas Klusas, Lrt.lt

Nuo koronaviruso slepiamės namų bastionuose. Tačiau filosofo, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto docento Nerijaus Mileriaus manymu, pakaktų tik sutrikti „visagaliam“ internetui, kitoms komunikacijoms ir krizės padariniai būtų nenuspėjami. Anot jo, ateityje viešumo zona tik didės, privatumo – trauksis, o valdžios kontrolė taps totaline. Ir nežinia, ar tai mums kels nuostabą.

Skaityti daugiau

living room 690174 1280Atsižvelgiant į dabartinę situaciją dėl COVID-19, norime pranešti, jog Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centre šiuo metu teikiamos nemokamos konsultacijos internetu. Konsultuoja VU psichologijos magistrantai, prižiūrimi patyrusio psichologo (konsultacijos įrašomos į diktofoną, po visų įvykusių konsultacijų įrašai ištrinami).

Skaityti daugiau

vuf VU NAUJIENA 642x410Reaguodamas į neeilinę situaciją dėl koronaviruso sukeliamos infekcijos (COVID-19), Vilniaus universiteto (VU) fondas šiandien pradeda lėšų rinkimo kampaniją „Rezidentai, mes su jumis!“, kurios metu tikimasi surinkti bent 10 000 eurų papildomoms VU Medicinos fakulteto gydytojų rezidentų apsaugos priemonėms įsigyti. Dauguma rezidentų koronaviruso pandemijos akivaizdoje dirba su užsikrėtusiais pacientais be tinkamų apsaugos priemonių, nes jų trūksta.

Skaityti daugiau
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos