FSF įvykiai

Safer konferencija seime2020 m. sausio 28 d. Vilniaus universitetas ir Lietuvos Respublikos Seimas organizuoja konferenciją „Sisteminis požiūris į lyčių lygybę: priemonės smurto lyties pagrindu prevencijai ugdymo įstaigose".

Konferencijos tikslas – aptarti bei pristatyti smurto lyties pagrindu prevencijos problemas bei galimybes Lietuvos švietimo sistemoje. Konferencijos metu įžvalgomis, gerąja patirtimi bei rekomendacijomis dalinsis įvairių su smurto lyties pagrindu prevencija dirbančių įstaigų bei organizacijų atstovai.
Skaityti daugiau

Konf likimas 01aa2020 m. sausio 18 d. Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institutas kartu su Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutu rengia mokslinę konferenciją „Tarp likimo ir pasirinkimo: transkultūrinė perspektyva“.

Tai pirmoji tarpdisciplininė mokslinė konferencija Lietuvoje, kurioje siekiama įvairiais aspektais ir žvelgiant iš skirtingų mokslų perspektyvų aptarti likimo fenomeną. Konferencijoje bus svarstomi nuo seniausių laikų keliami klausimai: kaip likimas buvo suprantamas įvairiose pasaulio kultūrose?
Skaityti daugiau

82432148 460894017921899 6124849403929821184 oJau 17-ąjį kartą kviečiame Jus dalyvauti ir pristatyti savo atliekamus tyrimus Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje (JMPK). Konferencija „Mokslas be sienų“ vyks 2020 metų balandžio 17 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete.

Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija – tai galimybė pristatyti savo vykdomus mokslinius tyrimus visų pakopų studentams, mokslo daktarams bei praktikams. Mokslas be sienų – įkvepia, neša žinią ir leidžia diskutuoti.

Skaityti daugiau

selective focus photo of thick books 1090941a2020 m. sausio 16 d. (ketvirtadienį) 16 val. kviečiame Jus į CONSILIUM EDUCATIONIS seminarą „Po eilinio PISA cunamio... Apie ką reikia susimąstyti?“. Seminaro metu pranešimą skaitys švietimo ekspertas dr. Algirdas Zabulionis.

Po pranešimo kviesime visus padiskutuoti ir pasidalinti savo įžvalgomis apie PISA reikšmę Lietuvos švietimui, kaip vertinti šio tyrimo duomenis ir kitus aktualius su PISA tyrimu susijusius klausimus.
Skaityti daugiau

knygos copy copy2020 m. vasario 7 d. Psichologijos instituto doktorantas Arūnas Žiedelis gins disertaciją „Psichosocialinių darbo veiksnių, pašaukimo darbe ir psichologinės savijautos reikšmė slaugytojų įsitraukimui į darbą“ psichologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacijos gynimas vyks 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius). Pradžia – 15 val.