FSF įvykiai

ruduoGerbiami dėstytojai ir studentai,

didėjant COVID-19 užsikrėtimų skaičiui Lietuvoje ir atsižvelgiant į mūsų mokslininkų rekomendacijas, Vilniaus universitete veikiančios koronaviruso prevencijai skirtos darbo grupės sprendimu ir Senato nutarimu visos studijų veiklos Vilniaus universitete iki rudens semestro pabaigos bus vykdomos nuotoliniu būdu. Šioje skiltyje bus nuolat pildoma ir atnaujinama informacija apie rudens semestro studijų organizavimą ir vykdymą bei paramą studijų vykdymui.

Kviečiame parašyti Linui Jakučioniui, studijų komunikacijos specialistui, el. p. , jei pasigendate jums aktualios informacijos apie studijų organizavimo procesą.

Skaityti daugiau

skvc log int2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienį, Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyks išorinis tarptautinis regiono studijų krypties programų vertinimas.

VU Filosofijos fakultete yra vykdomos dvi regiono studijų krypties programos – „Azijos studijos“ (bakalauro) ir „Šiuolaikinės Azijos studijos“ (magistro). Nuotolinio vizito metu užsienio ekspertai susitiks su programų savianalizės suvestinės rengimo grupe, administracija, dėstytojais, studentais, absolventais ir socialiniais partneriais.

Skaityti daugiau

VU PSICHOTRAUMATOLOGIJOS CENTRAS kviečia į nuotolinį seminarąVilniaus universiteto Psichotraumatologijos centras organizuoja seminarą „Psichosocialinio streso reakcijos į COVID-19 pandemiją. Tyrimais paremtos įveikos rekomendacijos“. Seminaras vyks nuotoliniu būdu lapkričio 25 d. 16 val. Per seminarą savo srities specialistai pristatys rekomendacijas visuomenei, universitetams ir studentams, mokykloms ir mokiniams, medicinos įstaigoms ir personalui. Kviečiame dalyvauti visus besidominčius šia aktualia tema!

Daugiau informacijos ir seminaro programa: https://bit.ly/3plTAft

Seminaras nemokamas. Būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/3kp9ZMk

Skaityti daugiau

Nijolė Radavičienė 642x410Įsibėgėja tretieji projekto „Tęsk“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V-727-01-0001), finansuojamo Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis, veiklos metai. Projekto „Tęsk“ iniciatorius – Nacionalinė švietimo agentūra, subūrusi 6 partnerius - aukštąsias mokyklas, rengiančias pedagogus. Vilniaus universitete (nuo 2018 m. – viename iš 3 Lietuvos pedagogų rengimo centrų) pedagogų rengimą koordinuoja Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų institutas, aktyviai įsitraukęs ir į šio projekto veiklas. Pasak projekto ekspertės dr. Nijolės Radavičienės: pagrindinės projekto nešamos naudos susijusios su itin svarbiomis naujovėmis švietimo lauke – pradedančiojo pedagogo stažuote ir pedagoginio modulio studijomis.

Skaityti daugiau

isepInternational Student Exchange Programs (ISEP) - studentų mainų programa, kuri didžiuojasi daugiau nei 300 aukštojo mokslo institucijų iš 50 pasaulio šalių partneryste.

VU studentus kviečiame dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2020 mokslo metų rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš JAV ar kitos šalies universitete.
ISEP programa garantuoja nemokamą mokslą, apgyvendinimą ir maitinimą.

Skaityti daugiau

rekomendacijos2Vilniaus universiteto mokslininkų vykdytas psichologinės sveikatos tyrimas atskleidė, kad koronaviruso krizė neigiamai paveikė žmonių psichologinę savijautą. Taigi Lietuvoje vėl griežtinant ribojimus dėl COVID-19, psichologai ragina atkreipti dėmesį ne tik į fizinę, bet ir į psichologinę sveikatą bei dalinasi rekomendacijomis, kokie pagalbos sau būdai gali būti veiksmingi mažinant kylantį nerimą.

Skaityti daugiau
Puslapis 1 iš 193
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos