FSF įvykiai

diplomai 2021Mieli Filosofijos fakulteto absolventai, dėstytojai, bendruomenės nariai,

Maloniai kviečiame Jus į iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, kuri vyks š. m. birželio 29 d. VU Šv. Jonų bažnyčioje.

14.00 val. diplomus įteiksime: Azijos studijų, Filosofijos, Kriminologijos, Psichologijos, Psichologijos (turintiems universitetinį aukštąjį išsilavinimą), Socialinės politikos, Socialinio darbo, Sociologijos, Vaikystės pedagogikos studijų bakalaurams.

17.00 val. diplomus įteiksime: Edukacinės ir vaiko psichologijos, Edukologijos, Filosofijos, Klinikinės psichologijos Organizacinės psichologijos, Religijos studijų, Šiuolaikinės Azijos studijų, Socialinės politikos, Socialinio darbo, Sociologijos, Sveikatos psichologijos, Sociologijos ir kriminologijos, Teisės psichologijos studijų magistrams, profesinių pedagoginių studijų „Mokyklos pedagogika“ absolventams.

Sveikiname šių studijų programų absolventus, jų dėstytojus, absolventų šeimų narius.

Įėjimas į ceremonijos vietą pro vartus iš Pilies g.

Diplomus atsiimti galima keliais būdais:

1. Atsiimti birželio 29 d. diplomų įteikimo šventės metu.

2. Atsiimti gyvai Filosofijos fakulteto Studijų skyriuje. Nuo nuo liepos 1 d. darbo dienomis 10-13 ir 14-16 val.

Skaityti daugiau

ali kazal unsplash nuotrjpgKriminologija kaip ir visi – ypač socialiniai - mokslai nuolat išgyvena savirefleksijos poreikį, kuomet užduodami klausimai: kiek turimos mokslinės žinios yra adekvačios dabarčiai, kiek jų pagrindu teikiamos rekomendacijos duoda veiksmingų rezultatų praktikoje.

Kriminologija kartu yra ypatingas, nusikaltimus nagrinėjantis mokslas. O būtent nusikaltimai ir deviacijos yra indikatoriai, vieni pirmųjų pradedantys signalizuoti apie visuomenėje įvykusias transformacijas. Pastarieji metai visam pasauliui, taigi ir Baltijos šalims, buvo kupini iššūkių – pandemija, sustojęs socialinis gyvenimas, į tai reaguojanti ekonomika.

Skaityti daugiau

Birželio 27 d. 15:00 val.
Maloniai kviečiame į nacionalinį mokslo seminarą, skirtą atsakymų paieškai, „Ugdymo ateitis: nuo teorinių pasvarstymų iki klimato kaitos aktyvistų patirčių“.

Vieta: Filosofijos fakultetas 205 auditorija.

Seminaro metu pranešimus skaitys ir atsakymų į šiuos klausimus ieškos VU Ugdymo mokslų instituto podoktorantūros stažuotojos dr. Sandra Kairė ir dr. Julija Tuleikytė.

Puslapis 1 iš 217