Socialinės politikos studijos

Soc

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Socialinės politikos katedra organizuoja vienintelę Lietuvoje socialinės politikos studijų programą. Socialinės politikos bakalauro ir magistrantūros studijų programoje yra derinama socialinės politikos teorinės žinios su praktiniu jų pritaikymu šiuolaikinėje Lietuvos visuomenėje ir tarptautinėje erdvėje.

Socialinė politika yra gerovės valstybės šerdis. Jos idėją puoselėja Lietuvos Respublikos Prezidentas ir palaiko visuomenė. Visuomenės gerovės temoms vis didesnę reikšmę teikia ir tarptautinės organizacijos, pirmiausia Europos Sąjunga bei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija. Kūrybiškai formuoti modernios visuomenės gerovę reikalingos ne tik politikos mokslų, ekonomikos, teisės žinios, bet ir specialios socialinės politikos kompetencijos. Vilniaus universitetas yra vienintelė vieta Lietuvoje, kur jas galima įgyti, pasirinkus socialinės politikos programos studijas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos