Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros centras

NuotraukaDoc. dr. Asta Meškauskienė

Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros centro vadovė

Adresas: Universiteto g. 9, 410 kab.

Telefonas: (8 5) 268 70 99

El. paštas:

Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros centro paskirtis – sudaryti galimybes pedagogų profesinei karjerai.

Veiklos kryptys:

• Pedagogų kompetencijų tobulinimo ir plėtros poreikio tyrimai susiję su pedagogų profesinės karjeros problematika siekiant nustatyti kryptingą programų/modulių pasiūlą.
  • Bendradarbiavimas su švietimo ir ugdymo įstaigomis ir pedagogų asociacijomis organizuojant mokslines praktines konferencijas, seminarus, diskusijas, plėtojant pažangią patirtį ir inovacijas.
  • Bendradarbiavimas su VU akademiniais padaliniais rengiant ir įgyvendinant pedagogų kompetencijų tobulinimo ir papildomų kompetencijų įgijimo modulius/programas, organizuojant mokytojų edukacines stažuotes.
  • Bendrų projektų, veiklų su užsienio mokslininkais inicijavimas ir įgyvendinimas sudarant galimybes Lietuvos pedagogams įgyti gerąją tarptautinę patirtį.
  • Dalyvavimas rengiant pradedančiųjų pedagogų stažuotės modelį.