balsavimas2014 m. gegužės 28 d. VU Filosofijos fakulteto Tarybos posėdyje vyko Filosofijos fakulteto Edukologijos, Filosofijos, Sociologijos katedrų vedėjų rinkimai.

Balsavimo rezultatai:

1. Prof. Lilija Duoblienė Edukologijos katedros vedėja:
    Už – 17, prieš – 0, negaliojančių – 0.

Nutarta išrinkti prof.  Liliją Duoblienę Filosofijos fakulteto Edukologijos katedros vedėja ir prašyti rektoriaus išrinktą katedros vedėją teikti tvirtinti Senate.

2. Prof. Albinas Plėšnys Filosofijos katedros vedėju:
    Už – 16, prieš – 1, negaliojančių – 0.

Nutarta išrinkti prof.  Albiną Plėšnį Filosofijos fakulteto Filosofijos katedros vedėju ir prašyti rektoriaus išrinktą katedros vedėją teikti tvirtinti Senate.

3. Prof. Arūnas Poviliūnas Sociologijos katedros vedėju:
    Už – 17, prieš – 0, negaliojančių – 0.

Nutarta išrinkti prof.  Arūną Poviliūną Filosofijos fakulteto Sociologijos katedros vedėju ir prašyti rektoriaus išrinktą katedros vedėją teikti tvirtinti Senate.