Vilniaus Universiteto leidykla išleido Algio Norvilo straipsnių rinkinį „Tauta, kalba ir tapatybė“.  Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla,  2012. – 152 p.

Šį straipsnių rinkinį paskatino rengti nauja susidomėjimo tautybės klausimu banga. Straipsniai pateikiami chronologiškai, pagal jų pasirodymo laiką. Pradedama pirmuoju, kuris nagrinėja provokuojantį dvikalbystės klausimą – „dvikalbiškumas: prakeikimas ar palaima“, ir nuosekliai einama prie kitų: kodėl jaunimas nelinkęs vartoti gimtosios kalbos, kokia kalbos sąsaja su tautine savimone ir kt. keturi šių straipsnių yra apžvalginio pobūdžio, o trys – nauji tyrimai. kiekvienam straipsniui parengtas trumpas įvadas, kuris paaiškina straipsnio kilmę, ir jei straipsnis ankstesnis – trumpai supažindina su naujausia literatūra. Knygos viršelis. Knygos turinys. Knygos pratarmė.

Knyga parengta įgyvendinant Europos Socialinio Fondo remiamą projektą „Pripažįstamos kvalifikacijos neturinčių psichologų tikslinis perkvalifikavimas pagal Vilniaus universiteto bakalauro ir magistro psichologijos studijų programas – VUPSIS“ (2011 m. rugsėjo 29 d. sutartis Nr. VP1-2.3.-ŠMM-04-V-02-001/Pars-13700-2068

Kontaktinis asmuo:
Danguolė Žiūraitienė