Finansų ministerija inicijuoja studentų mokslo darbų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšų panaudojimo tematika konkursą. Konkurso tikslas – skatinti studentus įsitraukti į ES struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje ir kitose ES  šalyse panaudojimo analizę.

Konkurse kviečiami dalyvauti Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios ir antrosios studijų pakopų studentai, rengiantys kursinius, bakalauro ar magistro darbus ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo tematika.

Laimėjusiems darbams bus skiriamos premijos; bendras konkurso premijų fondas – net 20 500,00 litų.

Daugiau informacijos čia.