VU ADD banerisŠ. m. rugsėjo 19 d. Vilniaus universitetas skelbia Atvirų durų dieną, kuri vyks VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, Vilnius) bei kitose VU erdvėse.

Kviečiame esamus ir būsimus Filosofijos fakulteto studentus pasinaudoti galimybe gyvai pabendrauti su studijų koordinatoriais, kurie atsakys į Jums rūpimus klausimus - dėl stojimo reikalavimų, konkursinio balo sandaros, studijų proceso organizavimo, studijų lankstumo ir mainų galimybių, praktikos užsienyje ir Lietuvoje, karjeros perspektyvų baigus studijas ir pan.

Informacija apie visus VU Atvirų durų renginius pateikiama čia.

Laukiame atvykstant!