FILOSOFU LABIRINTASŠ. m. rugsėjo 19 d. nuo 14 iki 16 val. Centrinių rūmų kiemeliuose (Universiteto g. 9, Vilnius) vyks Filosofų labirintas - Filosofijos fakulteto paruoštas mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ baigiamosios dalies renginys. Labirinto STARTAS - VU Filosofijos fakulteto kiemelyje.

Kviečiame apsilankyti ir pabendrauti su garsiausiais praeities filosofais - Aristotelis, Kantas, Nietzsche ir kiti garsūs filosofai prabils universiteto dėstytojų, doktorantų lūpomis ir diskutuos su jumis jums įdomiais filosofiniais klausimais. Filosofus rasite įvairiuose senojo architektūrinio ansamblio kampeliuose, o orientuotis jums padės specialus renginio žemėlapis. Užsukite ir filosofuokite :)

Kontaktinis asmuo:
Vilius Dranseika