Dėmesio!!! Prasidėjo rinkimų į Vilniaus universiteto Tarybą procesas.

Iki spalio 17 d. gali būti keliami kandidatai į Vilniaus universiteto Tarybos narius. Visą informaciją prašome skaityti čia.

Kandidatus kelti (bei kandidatuoti) gali universiteto darbuotojai, turintys rinkimų teisę. Vilniaus universiteto Tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašas - parsisiųsti

Filosofijos fakultete iškeltus kandidatus prašome registruoti pagal nurodytą tvarką iki spalio 17 d. 108 kabinete (atsakingas asmuo - Jūratė Rapalavičiūtė, tel.: 266 76 16).

Filosofijos fakulteto su Lyčių studijų centru, Religijos studijų ir tyrimų centru bei Kultūros centru rinkimų komisija:

doc. Birutė Švedaitė-Sakalauskė – pirmininkė;
doc. Jonas Dagys;
studentų atstovas Deividas Černauskas.