kaledinis bukas 2014VU Studentų atstovybė Filosofijos fakultete gruodžio 17 dieną kviečia į bendruomenės šventę:

Visi jau ruošiasi šventėms, tad atėjo laikas tam paruošti ir mūsų brangųjį fakultetą. Juk labai smagu kur nors atėjus pajausti Kalėdinę dvasią, tiesa? :)

Tačiau per Bendruomenės dieną ne tik puošime Kalėdinę eglę, o ir kartu leisime laiką, pramogausime, susipažinsime vieni su kitais.

Programa:

10:30 - 11:00 Kalėdinės eglutės bei Buko puošimas.
12:30 - 13:00 Akcija Bursų kiemelyje bendruomenės dienai paminėti.
Nuo 17:00 Vakarinė dalis (2-o aukšto foje).

Ateik pabūti su žmonėmis, su kuriais iki šiol prasilenkdavai fakulteto koridoriuose, bet taip ir nepasisveikinai. Žinoma, be muzikos neapsieisime.

Skelbimas - parsisiųsti.

VU SA FsF