Išleistas žurnalo Problemos Priedas, skirtas profesoriui, akademikui, ilgamečiam Vilniaus universiteto Rektoriui Rolandui Pavilioniui. Priedo sudarytojas – Jonas Dagys. Žurnalo turinys ir pratarmė - parsisiųsti.

Publikuojami konferencijos „Suprasti pasaulį, kalbą ir save“, skirtos paminėti Rolando Pavilionio 70-tąsias gimimo metines, pranešimų pagrindu parengti G. Kabelkos, R. Berniūno, M. Gilaičio, J. Žalgirytės, R. Davidavičiūtės, C. McCullough-Bennerio, J. Dagio, M. P. Šaulausko ir J. Bujoko moksliniai straipsniai, perspausdinamas prof. R. Pavilionio monografijos Meaning and Conceptual Systems (1990), tapusios bibliografine retenybe, paskutinis skyrius, aktualus ir šiandienei kalbos filosofijai. Leidinyje publikuojamos Profesoriaus nuotraukos iš Filosofijos istorijos ir logikos katedros bei šeimos archyvo, skelbiama profesoriaus žmonos Marijos Aušrinės Pavilionienės kalba, pasakyta konferencijoje.

Maloniai kviečiame įsigyti!

Kontaktinis asmuo: