Aistes Ozolaites parodaKviečiame į Aistės Ožolaitės piešinių parodos ŽMONĖS  IR „PŪZLĖS“ atidarymą. Parodos atidarymas įvyks 2015 m. kovo 10 d. 10.30 val. VU Filosofijos fakulteto 3-čio aukšto foje. Skelbimas

Darbų autorę pristato spec. pedagogė - dailės mokytoja Audronė Urbanovičienė:

Aistė Ožolaitė  gimė  1985 metų spalio 8 d. Dienos centrą „ŠVIESA“ lanko nuo 2008 m. Aistės darbai - įdomūs, piešti tvirta, bet labai lengva ranka. Lanksti, turtinga linija, savitas, nepakartojamas pasaulio atspindys, pasakojantis apie tai, kas jai svarbu, įdomu, su kuo ją sieja meilės ir draugystės ryšiai. Lyg tos „pūzlės“ dėliojasi ją supančių žmonių ratas – mama, broliukas, močiutė, senelis, centro darbuotojai ir kt. Džiaugiuosi Aistės kūryba ir šia paroda, kurią surinkome, kaip tuos perlus – iš giliausio jūros dugno. Parodą pavadinome ŽMONĖS IR „PŪZLĖS“, nes tai mėgstamiausi ir dažniausiai pasikartojantys  Aistės piešinių motyvai.

Piešiniai bus eksponuojami iki kovo 16 d.