Vadovaujantis 2010 m. birželio 3 d. patvirtintu Vilniaus universiteto mokslo doktorantūros reglamentu ir mokslo krypčių reglamentais bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. rugpjūčio 21 d. nutarimu Nr. 897 patvirtintais Mokslo doktorantūros nuostatais, rengiantis 2015 metų priėmimo į doktorantūrą konkursui, skelbiamas disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų atrankos konkursas Edukologijos, Filosofijos, Psichologijos ir Sociologijos mokslo doktorantūrų kryptyse.

Disertacijų tematikas, remiantis vykdomais moksliniais tyrimais, kartu su galimais doktorantų vadovais - būtinai ir lietuvių, ir anglų kalbomis - prašome siųsti adresu iki 2015 m. balandžio 6 d.

Kontaktinis asmuo:
Jūratė Rapalavičiūtė