Meskauskas IIBirželio 2 d. 18 val., VU Filosofijos fakultete, Filosofijos istorijos ir logikos katedroje (311 kab.) vyks seminaras skirtas ilgamečiam Filosofijos katedros vedėjui profesoriui Eugenijui Meškauskui. Apie jo asmenybę ir kūrybą kalbės pirmo kurso magistrantas Laurynas Peluritis.
Seminaras rengiamas baigiant Lietuvos mokslų tarybos finansuojamą 2015 metų pavasario semestro studentų mokslinės praktikos projektą Studentų mokslinės veiklos skatinimas (praktikos vadovas prof. dr. Alvydas Jokubaitis).

Kontaktinis asmuo:
Laurynas Peluritis