vu didysis kiemas smlSveikiname VU Filosofijos fakulteto Filosofijos istorijos ir logikos katedros vedėją prof. Marių Povilą Šaulauską, laimėjusį rinkimus į laisvą Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų atstovo VU Senate vietą ir linkime visokeriopos sėkmės, kūrybingumo bei produktyvumo nusimatančiuose darbuose!
Kandidatu prof. Marių Povilą Šaulauską iškėlė VU Filosofijos fakultetas.

Cenrinės rinkimų komisijos informacija:

Centrinė rinkimų komisija vakar patvirtino gegužės 27–29 d. vykusių rinkimų į laisvas Senato narių vietas rezultatus ir registravo naujus Senato narius. Naujais Senato nariais tapo prof. Eugenijus Gaubas, doc. Carmen Caro Dugo ir prof. Marius Povilas Šaulauskas.

SENATO RINKIMŲ REZULTATAI

Į Senatą išrinkti kandidatai sąrašuose paryškinti. Prie kandidatų vardų nurodytas gautų balsų skaičius ir jų išraiška procentais. Prie informacijos apie kamieninių padalinių atstovų Senate rinkimus pateikta ir informacija apie kvorumą (rinkimuose dalyvavusių ir tokią teisę padalinyje turinčių padalinio darbuotojų skaičius ir šių rodiklių procentinis santykis).

1. Taikomųjų mokslų instituto atstovo Senate rinkimai:

Dalyvavo rinkėjų: 20/25 (80 proc.)
Prof. Eugenijus Gaubas – 18 (90 proc.)
Pripažinta negaliojančiais biuletenių: 2.

2. Užsienio kalbų instituto atstovo Senate rinkimai:

Dalyvavo rinkėjų: 54/71 (76,05 proc.)
Doc. Carmen Caro Dugo – 32 (59,26 proc.)
Lekt. dr. Dalius Jarmalavičius – 21 (38,89 proc.)
Pripažinta negaliojančiais biuletenių: 1.

3. Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų atstovo Senate rinkimai:

Prof. Marius Povilas Šaulauskas – 142 (38,27 proc.)
Prof. Ainė Ramonaitė – 117 (31,54 proc.)
Prof. Vytautas Mizaras – 65 (17,52 proc.)
Doc. Vaidotas Vaičaitis – 23 (6,19 proc.)
Pripažinta negaliojančiais biuletenių: 24.

Informacijos šaltinis – portalas VU Naujienos