2015 Renovatio StudiorumRugsėjo 1-ąją dieną Vilniaus universiteto bendruomenė iškilminga švente RENOVATIO STUDIORUM pradės naujuosius 2015-2016 mokslo metus.

Maloniai kviečiame dalyvauti šventės renginiuose.

ŠVENTĖS PROGRAMA

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00-12.00 val. – Pirmoji paskaita „Nefilosofiniai pasvarstymai apie filosofiją“. Paskaitą VU Teatro salėje skaito Filosofijos katedros vedėjas prof. Albinas Plėšnys.
Dekano ir profesūros sveikinimai.

12.10 val. – Visi renkamės Filosofijos fakulteto kiemelyje bendrai šventinei nuotraukai.

12.15 val. – Fotografijos parodų atidarymas Filosofijos fakultete:
•  Aidos Markevičiūtės fotografijos paroda „Islandija: tarp ugnies ir ledo“ 2 aukšto fojė;
•  Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Filosofijos fakultete fotografijos paroda „Feniksų stovykla 2015“ 3 aukšto fojė.

12.45 val. – Pirmo kurso studentų (bakalauro ir magistrantūros pakopų) susitikimai su kuratoriais Filosofijos fakultete:
• Bakalauro pakopos studentų susitikimas su kuratoriais:
    • Filosofijos – 209 aud.;
    • Socialinio darbo – 214 aud.;
    • Psichologijos – 301 aud.;
    • Socialinės politikos – 302 aud.;
    • Sociologijos – 307 aud.
• Magistrantūros pakopos visų studijų programų studentų susitikimas su kuratoriais – 207 aud.

14.00 val. – Šv. Mišios Vilniaus miesto akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje.

14.45 val. – Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir alumnų eisena nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų į universiteto centrinių rūmų Didįjį kiemą (Universiteto g. 3).

15.30-16.30 val. – Iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme. Koncertuoja Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“.

2015 Renovatio Studiorum2

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

Dekano ir profesūros sveikinimai.

12.15 val. – Fotografijos parodų atidarymas Filosofijos fakultete:

·        Aidos Markevičiūtės fotografijos paroda „Islandija: tarp ugnies ir ledo“ 2 aukšto fojė;

·        Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Filosofijos fakultete fotografijos paroda „Feniksų stovykla 2015“ 3 aukšto fojė.

·        Bakalauro pakopos studentų susitikimas su kuratoriais:

v    Filosofijos – 209 aud.;

v    Socialinio darbo – 214 aud.;

v    Psichologijos – 301 aud.;

v    Socialinės politikos – 302 aud.;

v    Sociologijos – 307 aud.

·        Magistrantūros pakopos visų studijų programų studentų susitikimas su kuratoriais – 207 aud.

Normal 0 false 19 false false false LT X-NONE X-NONE