Vilniaus universitetas skelbia papildomą priėmimą į Psichologijos doktorantūros studijas.
Prašymai ir būtinų dokumentų kopijos (PDF formatu) pateikiami internetu nuo rugpjūčio 31 d. iki rugsėjo 10 d.

Papildomo priėmimo taisyklės, prašymų registracija ir dokumentų teikimas

Doktorantūros komitetui pretendentas iki rugsėjo 9 d. (imtinai) turi pateikti:
1. Mokslinį projektą (2 egz.) adresu VU Filosofijos fakultetas, 108 kab. (Vilnius, Universiteto 9/1, Jūratė Rapalavičiūtė, tel. (8-5) 2667616) bei elektroninę jo versiją (el. paštu – );
2. savo straipsnių, konferencijoje skaitytų pranešimų, mokslo konkursuose premijuotų darbų ir kt. skanuotas kopijas (el. paštu – ).

Reikalavimai moksliniam projektui, tematikos ir galimi vadovai.

Rugsėjo 14 d. 15 val. 208 aud. stojantieji kviečiami dalyvauti mokslinio projekto vertinimo komisijos posėdyje. Posėdžio metu pretendentas prašomas atsakyti į komisijos narių klausimus.

Kontaktinis asmuo:
Jūratė Rapalavičiūtė