Teismai2015 metų rugsėjo 24 dieną Vilniaus universiteto Bendrosios psichologijos katedra organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Teisėjų elgesio ir įvaizdžio ypatumai“.

Konferencijoje bus pristatomi mokslinių tyrimų projekto duomenys (Lietuvos mokslo tarybos remiamas projektas „Teisėjų elgesio ir įvaizdžio socialinė percepcija“, MIP 015-2013/LSS-250000-431, projekto vadovas prof. G. Valickas).
Konferencijos programa – parsisiųsti.

Konferencijos vieta: Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 auditorija, Universiteto g. 9/1, Vilnius.

Kontaktinis asmuo:
Gintautas Valickas