disertacijaŠ. m. rugsėjo 25 d. 13 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. ROBERTAS BARTAŠEVIČIUS gins disertaciją „Neoliberalizuotos bendrojo ugdymo politikos transformacijos: kritinė diskurso analizė“ socialinių mokslų srities, edukologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Kontaktinis asmuo:
Žibuolė Kudrevičienė
tel.: +370 5 2667625
el. paštas: zibuole.kudreviciene@fsf.vu.lt

Š. m. rugsėjo 25 d. 15 val. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 303 aud. LINAS JOKUBAITIS gins disertaciją „C. Schmitto politinė filosofija: „Politische Romantik“ svarba” humanitarinių mokslų srities, filosofijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Kontaktinis asmuo:
Jūratė Rapalavičiūtė