Consilium EducationisŠ. m. spalio 29d. (ketvirtadienį) 15.30 val. VU Filosofijos fakulteto 201 aud. vyks seminaras Consilium Educationis. Pranešimą „Valstybiniai brandos egzaminai - vientisos švietimo sistemos dalis“ skaitys prof. habil. dr. Aleksandras Targamadzė (Kauno technologijos universitetas).

Seminarų Consilium Educationis ciklo tikslas - tai diskusijos, o ne bendrinimai, tai ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno problemą gvildenančio dalyvio skatinimas mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Seminarų rengėja ir vedėja – VU Edukologijos katedros profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.
Kviečiame dalyvauti.

Kontaktinis asmuo: