Sociokinas 2015 11Nematomos karalystės“ – tai 3 dalių dokumentinis serialas, leidžiantis ne tik iš šalies stebėti gyvūnus bei jų kovą už būvį, bet ir persikelti į jų miniatiūrinį pasaulį – pažinti jį iš pačių gyvūnų perspektyvos.

Kodėl šis dokumentinis britų serialas paplito po visą pasaulį? Kaip jame suabejojama darvinizmo teorija? Kokių sąsajų turi gyvūnų ir mūsų kasdienybės? Kaip serialo veikėjai mato mus, žmones?

Apie tai – lapkričio 18 d. Sociokine (18.30 val. Filosofijos fakulteto 302 aud. (Universiteto g. 9/1)), kur žiūrėsime bei aptarsime pirmąją serialo dalį „Po atviru dangumi“.

Kad neužmirštumėte, galite pasižymėti renginio Facebook’o puslapyje.
Visa informacija apie renginį: čia
Renginio organizatoriai – Sociali Sociologija

Renginio kontaktinis asmuo: